Sport - Szkoła Podstawowa w Kamienicy

Szkola
Idź do spisu treści

Menu główne

Sport

UCZNIOWIE


  • W dniu 20. 09.2018r. odbyły się zawody sportowe w piłce nożnej dla chłopców z klas IV -VI. Uczniowie z naszej szkoły zajęli 2 miejsce i awansowali do ćwierćfinału.

  • W dnu 21.09.2018r. chłopcy z klasy VIII uczestniczyli w zawodach sportowych w piłkę nożną. Nasi uczniowie zajęli 4 miejsce i nie awansowali do kolejnego etapu rozgrywek.

  • W dniu 2.10.2018r. odbył się ćwierćfinał w piłce nożnej dla klas IV - VI. Nasi uczniowie zajęli 3 miejsce i niestety nie uzyskali awansu do finału.

  • W dniu 12.10.2018r. nasi uczniowie wzięli udział w indywidualnych biegach przełajowych, które zakończyły się wieloma sukcesami.  Między innymi uczeń klasy VB - Bartosz Kowalik zajął 1 miejsce, a Weronika Konwerska zajęła 2 miejsce. GALERIA


Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na umieszczenie tego typu plików cookie na Swoim urządzeniu. W każdym momencie można usunąć pliki z komputera.

Statystyki zbiorcze na stronę

Osoba wprowadzająca: ...

Ostatnia aktualizacja 2018-11-13

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego