Otwarcie sali gimnastycznej - Szkoła Podstawowa w Kamienicy

Szkola
Idź do spisu treści

Menu główne

Otwarcie sali gimnastycznej

GALERIA > 2018/19

   3 września 2018roku to niewątpliwie dla naszej społeczności szkolnej i lokalnej data wyjątkowa. Ziściły się nasze marzenia . To właśnie tego dnia obchodziliśmy niezwykłe wydarzenia - uroczyste rozpoczęcie  nowego roku  szkolnego i uroczyste otwarcie, i poświęcenie sali gimnastycznej, na której realizację czekaliśmy   niecierpliwie. Dziś możemy stwierdzić, iż organ prowadzący -Wójt Gminy Załuski spełnił nasze oczekiwania i potrzeby, stworzył naszym dzieciom wspaniałe warunki do rozwoju. Doceniamy jego wysiłek i dbałość o rozwój lokalnej oświaty i dziękujemy za to.
    Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością: przedstawiciele Rady Gminy wraz z  przewodniczącym Rady- panem Edwardem Aleksandrowskim, sołtysi,  pan Romuald Woźniak -Wójt Gminy Załuski z przedstawicielami  urzędu gminy, cała społeczność szkolna: dyrektorzy szkół z terenu gminy wraz z pocztami sztandarowymi swoich szkół, pracownicy pedagogiczni i niepedagogiczni naszej szkoły, uczniowie , rodzice. W uroczystościach udział wzięła  również  Drużyna Strzelecka Związku Piłsudczyków  ze sztandarem. Nie zabrakło również sponsorów, którzy wspomogli nas w zakupie sprzętu sportowego.
    Po otwarciu i poświęceniu sali goście mieli okazję obejrzeć część artystyczną, a następnie zwiedzić obiekt i  przygotowane wystawy przedstawiające dotychczasowe osiągnięcia uczniów oraz  wpisać się do księgi pamiątkowej szkoły.GALERIA

 

Ta strona internetowa wykorzystuje cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo na umieszczenie tego typu plików cookie na Swoim urządzeniu. W każdym momencie można usunąć pliki z komputera.

Statystyki zbiorcze na stronę

Osoba wprowadzająca: ...

Ostatnia aktualizacja 2019-09-11

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego